Inicie sesión con su cuenta de usuario para ver el precio del artículo.
Conectarse
Descripción
Why only one coffee table when you can have two? A coffee table set simply looks more expansive, more homely and more sophisticated, especially if it is a small circular table with a shiny silver steel frame and a mirrored top. Wire is available in different versions.
- Set of two round silver-coloured side tables with mirrored tops.
- A perfect pair for large seating groups and lounge corners.
- The floor remains visible thanks to the filigree construction of the table - this looks light and spacious.
- Its straight and timeless look makes these side tables popular mix and match candidates.
- Wire is a series of couch and side tables that is available in many variants.
Dimensiones/ Peso (sin embalaje)
| Altura | 33.5 cm |
| Anchura | 69.5 cm |
| Profundidad | 69.5 cm |
| Peso | 13.5 kg |
| Volumen (empaquetado) | 0,22 m³ |
Información sobre el producto
| Color: | Plata, Reflectante |
|---|---|
| Details: | capacidad de carga máxima, desmontado, grande, pequeño |
| Imprimir catálogo: | Soporte: Acero pulverizado, Tablero: Vidrio Reflectante, 10 kg capacidad de carga máxima, desmontado, 30,50 x 60 x 60 cm pequeño, 33,50 x 69,50 x 69,50 cm grande |
| Especiales: | Deals, En stock, Reducción de precios, US-Fit |
| Habitación: | Salón |
| Serie: | Wire |
| Temporada: | Saison2019-1 |
Valoraciones
0 de 0 valoraciones
Durchschnittliche Bewertung von 0 von 5 Sternen
Conectarse