Inicie sesión con su cuenta de usuario para ver el precio del artículo.
Conectarse
Descripción
Rustic wood on filigree steel legs: if the industrial style currently in vogue were represented in a single piece of furniture, it would probably be our Aspen coffee table. The hairpin legs form a harmonious contrast to the rustic table top made of solid wood. Aspen has the ideal size to round off a couch and corner sofa into a homely ensemble.
- Beauty from solid wood: a coffee table for the modern industrial style and the young chalet look.
- This is natural furnishing with a portion of chic.
- A cool alternative to square and round side tables in front of the couch and the corner sofa, as well as next to extra-deep seating landscapes.
- Perfectly imperfect: the teak top in uneven form - straight from nature.
- A universal talent in the living room: matches all upholstered furniture made of leather and fabric.
Dimensiones/ Peso (sin embalaje)
| Altura | 40 cm |
| Anchura | 100 cm |
| Profundidad | 40 cm |
| Peso | 13 kg |
| Volumen (empaquetado) | 0,12 m³ |
Información sobre el producto
| Color: | Marrón, Natural |
|---|---|
| Details: | cada pieza es única, capacidad de carga máxima, desmontado, hecho a mano |
| Imprimir catálogo: | Tablero: Teca Madera maciza Lacado, Pie: Acero pulverizado, Tablero: cada pieza es única, 35 kg capacidad de carga máxima, hecho a mano, desmontado |
| Habitación: | Salón |
| Serie: | Aspen |
| Temporada: | Saison2018-2 |
| Tendencias: | Cosy Living |
| Tendencias 2: | Cosy – Nature |
| Calendario de marketing: | Enero |
Valoraciones
0 de 0 valoraciones
Durchschnittliche Bewertung von 0 von 5 Sternen
Conectarse