Inicie sesión con su cuenta de usuario para ver el precio del artículo.
Conectarse
Descripción
A real design statement in a small format: this side table combines urban coolness with a sculptural look. The dynamic lines give it a modern character that is particularly effective in minimalist or industrial-inspired rooms. Whether next to the sofa as a shelf for coffee table books or as a stylish soloist in the hallway - its compact presence is impressive across the board. Combined with metal accents, muted colours or contrasting decorative elements, it creates an exciting look with personality. Practical, decorative and versatile - a small piece of furniture with a big impact that skilfully balances art object and functionality.
- Grey side table in marble look with glass top, 53.5 x 45 x 45 centimetres (H/W/D)
- The strikingly shaped table leg made of robust steel impresses with its grey marble-look foiling
- The glass tabletop offers plenty of space for drinks, accessories or decorative favourites
- With its sculptural shape and expressive design, this table makes a modern style statement
- Flexible use as a stylish coffee table, compact storage unit for the hallway or stylish bedside table
Dimensiones/ Peso (sin embalaje)
| Altura | 53.5 cm |
| Anchura | 45 cm |
| Profundidad | 45 cm |
| Peso | 9 kg |
| Volumen (empaquetado) | 0,07 m³ |
Información sobre el producto
| Color: | Gris |
|---|---|
| Details: | capacidad de carga máxima, grosor del plato, parcialmente desmontado |
| Imprimir catálogo: | Soporte: Acero laminado, Tablero: Vidrio Vidrio de suguridad Claro, 6 mm grosor del plato, 20 kg capacidad de carga máxima, parcialmente desmontado |
| Especiales: | En stock |
| Serie: | Rocky |
| Temporada: | Saison2025-1 |
Valoraciones
Conectarse