Inicie sesión con su cuenta de usuario para ver el precio del artículo.
Conectarse
Descripción
A vibrant color highlight with a soft touch - this side table in soft pink brings energy and lightness to any interior. Versatile in use, this small all-rounder scores highly as a practical shelf next to the sofa or armchair or as a stylish stage for flower arrangements and special accessories. The curved table top combines playful shapes with contemporary functionality and creates exciting contrasts in modern living environments. The piece of furniture is particularly impressive in combination with soft pastel shades or neutral nuances, which lend the room a lively yet harmonious ambience. A real eye-catcher with character.
- Round side table in marble look in pink, 55 x 40 x 40 centimeters (H/W/D)
- This side table sets cheerful accents with its speckled look in soft pastel pink
- The delicate frame made of robust steel gleams in gold and creates a glamorous contrast
- Flexible use as a stylish coffee table, compact storage unit for the hallway or extravagant bedside table
- Made of mineral marble and therefore particularly easy to clean and durable
Dimensiones/ Peso (sin embalaje)
| Altura | 55 cm |
| Anchura | 40 cm |
| Profundidad | 40 cm |
| Peso | 19.1 kg |
| Volumen (empaquetado) | 0,08 m³ |
Información sobre el producto
| Color: | Rosa |
|---|---|
| Details: | capacidad de carga máxima, grosor del plato |
| Imprimir catálogo: | Tablero:, Patas: Acero inoxidable cromado, Base:, 18 mm grosor del plato, 25 kg capacidad de carga máxima, desmontado |
| Especiales: | Deals, En stock |
| Habitación: | Salón |
| Serie: | Amore |
| Temporada: | Saison2024-2 |
| Calendario de marketing: | Abril |
Valoraciones
Conectarse