Inicie sesión con su cuenta de usuario para ver el precio del artículo.
Conectarse
Descripción
A vibrant play of colours with character: this compact table lamp attracts attention with its teardrop-shaped glass shade in a bold green. The semi-transparent sphere provides atmospheric lighting and gives the room a special depth. The ribbed base in a matt finish forms an exciting contrast and emphasises the modern design. Perfect for bedside tables, small side tables or as a stylish light source on your desk. Particularly effective in combination with dark wood, gold accents or natural materials. Lamps like this not only bring brightness, but also a touch of extravagance to any living space.
- Small table lamp with round glass shade in green, 21 x 15 x 15 centimetres (H/W/D)
- The beautifully shaped glass ball shimmers semi-transparently in rich green and creates magical light effects
- The base creates a stylish contrast with its matt finish and ribbed texture
- Ideal as a bedside lamp or as an additional light source for your desk or living area
- 230 V, LED bulb type, G9 socket, number of bulbs 1, max. 9 watts, bulb not included, bulb replaceable
Dimensiones/ Peso (sin embalaje)
| Altura | 21 cm |
| Anchura | 15 cm |
| Profundidad | 15 cm |
| Peso | 1.22 kg |
| Volumen (empaquetado) | 0,15 m³ |
Información sobre el producto
| Color: | Verde |
|---|---|
| Details: | cobertura de plástico, con cable, extras, largo del cable, parcialmente desmontado, tulipas |
| Imprimir catálogo: | Base:, Pantallas: Vidrio Recubierta, 150 cm largo del cable, 15 cm Ø tulipas, interruptor de palanca con cable, cable cobertura de plástico, parcialmente desmontado |
| Serie: | Magic Ball |
| Temporada: | Saison2025-1 |
| Topic: | Spring Selection |
| Calendario de marketing: | Octubre |
Valoraciones
Conectarse