Inicie sesión con su cuenta de usuario para ver el precio del artículo.
Conectarse
Descripción
A golden ball filled with light - that is the Apollon table lamp. All in gold, it creates a cosy atmosphere and accentuates its surroundings charmingly: a highlight on the bookshelf, as an evening star on the nightstand or as part of a still life.
- A golden luminaire that stands casually on the table or on the floor
- The light, hammered shade lends rooms a touch of Oriental style
- Flexible use and always a highlight, even on bookshelves or between houseplants
- Fits in with any furnishing style and shows how discreet golden glamour can be
- This spherical lamp emits warm, indirect light
Dimensiones/ Peso (sin embalaje)
| Altura | 32 cm |
| Anchura | 35 cm |
| Profundidad | 35 cm |
| Peso | 2 kg |
| Volumen (empaquetado) | 0,06 m³ |
Información sobre el producto
| Color: | Oro |
|---|---|
| Details: | cobertura textil, con cable, diámetro, extras, largo del cable |
| Imprimir catálogo: | Soporte: Aceron recubierto de latón, Cable: Poliéster, 200 cm largo del cable, interruptor de palanca con cable, cable cobertura textil Oro, desmontado, 45 cm Ø diámetro, |
| Especiales: | En stock, PRIMA |
| Habitación: | Dormitorio |
| Serie: | Apollon |
| Temporada: | Saison2018-2 |
| Tendencias: | Cosy Living |
| Tendencias 2: | Cosy – Nature |
| Topic: | Christmas |
| Calendario de marketing: | Diciembre |
Valoraciones
0 de 0 valoraciones
Durchschnittliche Bewertung von 0 von 5 Sternen
Conectarse