Inicie sesión con su cuenta de usuario para ver el precio del artículo.
Conectarse
Descripción
Top choice! Osaka has everything a console should have: an elegant look, a discreet yet unconventional appearance, plenty of space inside and on top. Characteristic of the Osaka furniture series are the graphic forms, the restrained materials and a subtle twist on the fittings and feet. Simple and beautiful. Other furniture from the series available.
- Elegant console table with a flamboyant leg design.
- The mix of dark ash and shiny brass is particularly beautiful.
- Charming detail: the rod fittings.
- The lightweight alternative to the sideboard.
- Makes even the smallest hallway look stylish!.
Dimensiones/ Peso (sin embalaje)
| Altura | 76 cm |
| Anchura | 148.6 cm |
| Profundidad | 45 cm |
| Peso | 45 kg |
| Volumen (empaquetado) | 0,53 m³ |
Información sobre el producto
| Color: | Marrón |
|---|---|
| Details: | capacidad de carga máxima, desmontado |
| Imprimir catálogo: | Soporte: Acero inoxidable cepillado, Estructura: Tablero de fibra densidad media Contrachapado, Fresno Chapa de madera Lacado, Tiradores: Acero inoxidable cepillado, Placa de cubierta: 25 kg capacidad de carga máxima, Estante: 15 kg capacidad de carga máxima, desmontado |
| Especiales: | En stock, US-Fit |
| Habitación: | Oficina, Salón |
| Serie: | Osaka |
| Temporada: | Saison2018-2 |
| Tendencias: | Elegance |
| Tendencias 2: | Elegance – Modern |
Valoraciones
0 de 0 valoraciones
Durchschnittliche Bewertung von 0 von 5 Sternen
Conectarse