Inicie sesión con su cuenta de usuario para ver el precio del artículo.
Conectarse
Descripción
This elegant ottoman combines velvety-soft comfort with floral charm. Delicate floral patterns in soft pastel shades give the design a romantic touch, while the golden base adds a touch of glamor. Whether as additional seating, a decorative side table or a practical shelf, this piece of jewelry fits effortlessly into any living concept. It looks particularly harmonious next to furniture in warm natural tones or as a colorful accent in modern interiors.
- Round upholstered stool in pink with golden base, 38 x 32 x 32 centimetres (H/W/D)
- All-rounder among small pieces of furniture and versatile, as a stool, side table or storage unit in the hallway
- Velvety-soft synthetic fiber cover with flowering motifs in pastel green and red
- The golden base creates an exciting accent and is made of robust steel
- Decorates even the smallest corner with stylish homeliness
Dimensiones/ Peso (sin embalaje)
| Altura | 38 cm |
| Anchura | 32 cm |
| Profundidad | 32 cm |
| Peso | 3 kg |
| Volumen (empaquetado) | 0,05 m³ |
Información sobre el producto
| Color: | Multicolor, Oro, Plata, Rosa |
|---|---|
| Details: | capacidad de carga máxima, montado, resistencia a la abrasión |
| Imprimir catálogo: | Funda: 100 % Poliéster, Relleno: 28 kg/m³ Poliuretano, Asiento: Acabado natural, Pie/Pies: Aceron recubierto de latón, 120 kg capacidad de carga máxima, montado, 100000 Martindale resistencia a la abrasión |
| Habitación: | Dormitorio, Salón |
| Serie: | Cherry |
| Temporada: | Saison2022-2 |
| Topic: | Spring Selection |
Valoraciones
Conectarse