Inicie sesión con su cuenta de usuario para ver el precio del artículo.
Conectarse
Descripción
A playful highlight for any bookshelf! These cute bookends in vibrant pink not only add color, but also a humorous touch to the room. The detailed, playful hippos provide fresh accents and keep favorite books reliably in place. Whether in the living room, office or children's room - combined with modern furniture or as a contrast to neutral tones, they give every room a lively, creative look.
- Bookend set hippos in pink, 31 x 13 x 19.5 centimeters (H/W/D)
- The detailed, hand-painted hippos in rich pink keep the bookshelf tidy and stylish
- Whether on a shelf or on a desk, sideboard or window sill - the supports are a colorful eye-catcher
- The bookends are made of dimensionally stable polyresin and have a practical non-slip coating on the underside
- Original gift idea for book lovers and avid readers
Dimensiones/ Peso (sin embalaje)
| Altura | 25.7 cm |
| Anchura | 18.5 cm |
| Profundidad | 13.5 cm |
| Peso | 3.15 kg |
| Volumen (empaquetado) | 0,09 m³ |
Información sobre el producto
| Color: | Rosa |
|---|---|
| Details: | hecho a mano, pintado a mano |
| Imprimir catálogo: | poliresina, hecho a mano, pintado a mano |
| Especiales: | En stock, US-Fit |
| Habitación: | Oficina, Salón |
| Serie: | Neon |
| Temporada: | Saison2020-1 |
| Topic: | Christmas, Home Office, Spring Selection, Wild Summer |
| Calendario de marketing: | Agosto |
Valoraciones
0 de 0 valoraciones
Durchschnittliche Bewertung von 0 von 5 Sternen
Conectarse