Inicie sesión con su cuenta de usuario para ver el precio del artículo.
Conectarse
Descripción
This elegant two-seater sofa combines contemporary comfort with a high-quality, mottled fabric in warm earth tones that creates a cozy atmosphere. The gently rounded silhouette gives the piece a modern lightness and makes it an eye-catching feature in any room. Thanks to its compact design, it fits easily into smaller living areas. The delicate black metal frame provides a stylish contrast and guarantees stability. Soft upholstery and flexible springs ensure relaxed seating – ideal for cozy hours alone or with a partner.
- Modern 2-seater sofa with mottled cover, 68 x 134 x 73 centimetres (H/W/D)
- Impresses with its high-quality textured cover and mottled pattern in warm shades
- With its rounded design, this 2-seater sofa is a design highlight, and thanks to its compact dimensions, it also fits into smaller living spaces
- The sleek black steel frame provides stability and creates a modern contrast
- The soft padding and elastic strap suspension ensure maximum seating comfort
Dimensiones/ Peso (sin embalaje)
| Altura | 73 cm |
| Anchura | 134 cm |
| Profundidad | 57 cm |
| Peso | 23 kg |
| Volumen (empaquetado) | 0,46 m³ |
Información sobre el producto
| Color: | Marrón |
|---|---|
| Details: | Elastische Gurtaufhängung, altura asiento, capacidad de carga máxima, desmontado, resistencia a la abrasión |
| Imprimir catálogo: | Construcción del marco: Álamo Aglomerado Acabado natural, Pie/Pies: Acero lacado, Relleno: 30 kg/m³ Poliuretano, 100 % Poliéster, 220 kg capacidad de carga máxima, Patas: desmontado, 50 cm altura asiento, 30000 Martindale resistencia a la abrasión, |
| Habitación: | Salón |
| Serie: | Lilja |
| Temporada: | Saison2025-2 |
| Calendario de marketing: | Diciembre |
Valoraciones
Conectarse