Inicie sesión con su cuenta de usuario para ver el precio del artículo.
Conectarse
Descripción
The Bell tableware series stands for elegance with a casual twist. The fine porcelain tableware combines the typical design of ceramic pieces with modern glamour - and is conveniently dishwasher-safe!
- Deep porcelain plate in white and gold, 5 x 20 x 20 centimetres (H/W/D)
- The shiny rim in elegant gold adds a glamorous touch to any dining table
- The organic design harmonises perfectly with Scandinavian, modern and luxurious table arrangements
- Made from high-quality, glazed ceramic, the crockery is as functional as it is decorative
- Dishwasher-safe and therefore perfect for everyday use or special occasions
Dimensiones/ Peso (sin embalaje)
| Altura | 5 cm |
| Anchura | 20 cm |
| Profundidad | 20 cm |
| Peso | 0.57 kg |
| Volumen (empaquetado) | 0,04 m³ |
Información sobre el producto
| Color: | Blanco, Oro |
|---|---|
| Details: | apto para lavavajillas, cantidad relleno, no apto para uso en microondas |
| Imprimir catálogo: | porcelana glaseada, apto para lavavajillas, 740 ml cantidad relleno, no apto para uso en microondas |
| Especiales: | En stock |
| Habitación: | Cocina, Comedor |
| Serie: | Bell |
| Temporada: | Saison2022-2 |
| Calendario de marketing: | Abril, Diciembre |
Valoraciones
Conectarse