Inicie sesión con su cuenta de usuario para ver el precio del artículo.
Conectarse
Descripción
This high-quality tableware series made of glazed stoneware makes an immediate impact with its elegant black look and vibrant tone-on-tone structural elements. Black crockery gives every table a luxurious and modern atmosphere. Thanks to the robust ceramics, the tableware is durable and scratch-resistant. It is microwave and dishwasher safe, making it particularly easy to care for. Perfect for stylish dinners and everyday use!
- Deep plate in black, 5.5 x 27 x 27 cm (H/W/D)
- Made with traditional craftsmanship of ceramics and glazed
- Practical and easy to clean - the plates are microwave and dishwasher safe
- Adds a modern and luxurious touch to the nicely laid table
- This large plate for pasta or soups presents food like a work of art
Dimensiones/ Peso (sin embalaje)
| Altura | 5.5 cm |
| Anchura | 27 cm |
| Profundidad | 27 cm |
| Peso | 0.68 kg |
| Volumen (empaquetado) | 0,04 m³ |
Información sobre el producto
| Color: | Negro |
|---|---|
| Details: | apto para lavavajillas, apto para microondas, cantidad relleno |
| Imprimir catálogo: | Gres porcelánico glaseado, apto para microondas, apto para lavavajillas, 240 ml cantidad relleno |
| Especiales: | En stock |
| Habitación: | Cocina |
| Serie: | Cosmos |
| Temporada: | Saison2024-1 |
| Calendario de marketing: | Junio |
Valoraciones
Conectarse