Inicie sesión con su cuenta de usuario para ver el precio del artículo.
Conectarse
Descripción
Fluffiness guaranteed: this faux fur in delicate cream white brings cosy warmth and stylish lightness to your home. With its particularly soft surface, it invites you to linger and creates a relaxed, harmonious atmosphere in no time at all. Versatile as a cosy element on a sofa or armchair, as a fluffy addition to the bed or decorative over a bench – this accessory transforms any space into a little oasis of well-being. The 100% cotton backing emphasises the natural feel and completes the look.
- Soft faux fur in cream white, 90 x 60 x 0 centimetres (H/W/D)
- With its fluffy, soft surface, this faux fur rug creates a welcoming and harmonious atmosphere
- In delicate cream white, it blends into almost any interior and creates a calming ambience
- Versatile, whether as a cosy element on the sofa or as a fluffy addition next to the bed
- The 100% cotton reverse side ensures a comfortable, natural feel
Dimensiones/ Peso (sin embalaje)
| Altura | 90 cm |
| Anchura | 60 cm |
| Profundidad | 1 cm |
| Peso | 0.85 kg |
| Volumen (empaquetado) | 0,01 m³ |
Información sobre el producto
| Color: | Beige |
|---|---|
| Details: | limpieza en seco |
| Imprimir catálogo: | Parte superior: 100 % Poliéster, Parte inferior: 100 % Algodón, limpieza en seco |
| Especiales: | En stock |
| Habitación: | Salón |
| Serie: | Mika |
| Temporada: | Saison2025-2 |
| Topic: | Christmas, Home Office |
Valoraciones
Conectarse