Inicie sesión con su cuenta de usuario para ver el precio del artículo.
Conectarse
Descripción
An animal organization wonder with a heart: this playful wall coat rack with six cheerfully designed little dogs brings a good mood to any wall. The lovely details add character to the design and make the coat rack a decorative highlight in the entrance area, children's room or dressing room. Whether for jackets, bags or keys - the practical hooks provide stylish structure in everyday life. Made from robust polyresin and finished by hand, each piece is unique. Particularly charming in combination with wood, soft colors or other animal accessories - for a home with personality and a paw print.
- Original wall coat rack with dog motif, 19.5 x 65 x 7.3 centimeters (H/W/D)
- Six charming little dogs charmingly create space for jackets, bags and accessories
- Richly detailed, the wardrobe adds an animal accent to the hallway or dressing area
- Each coat rack is unique and handcrafted from robust polyresin
- An enchanting gift idea for cat fans and interior design enthusiasts
Dimensiones/ Peso (sin embalaje)
| Altura | 19.5 cm |
| Anchura | 65 cm |
| Profundidad | 7.3 cm |
| Peso | 1.5 kg |
| Volumen (empaquetado) | 0,10 m³ |
Información sobre el producto
| Color: | Multicolor |
|---|---|
| Details: | cada pieza es única, capacidad de carga máxima, hecho a mano, horizontal |
| Imprimir catálogo: | Poliresina, para montaje en pared horizontal, 10 kg capacidad de carga máxima, hecho a mano, cada pieza es única |
| Especiales: | En stock |
| Habitación: | Corredor |
| Serie: | Dogs Out |
| Temporada: | Saison2025-2 |
Valoraciones
Conectarse