Inicie sesión con su cuenta de usuario para ver el precio del artículo.
Conectarse
Descripción
A small coat rack on the wall creates order in no time at all. It also fits into a small hallway while serving as an additional tidy aid in bedrooms and children's rooms.
- What's that crawling around? Insects have made themselves at home on this wardrobe in the shape of a tree.
- Made of durable, powder-coated steel, with gold-coloured painted ant figures.
- With eyelets for hanging on the wall.
- Turns any boring hallway into a witty residential jungle.
- Also available in a smaller version.
Dimensiones/ Peso (sin embalaje)
| Altura | 159.5 cm |
| Anchura | 74.5 cm |
| Profundidad | 8 cm |
| Peso | 2.35 kg |
| Volumen (empaquetado) | 0,12 m³ |
Información sobre el producto
| Color: | Negro |
|---|---|
| Details: | capacidad de carga máxima, montado |
| Imprimir catálogo: | Acero pulverizado, 15 kg capacidad de carga máxima, montado |
| Especiales: | US-Fit |
| Habitación: | Corredor |
| Serie: | Ants |
| Temporada: | Saison2019-1 |
| Calendario de marketing: | Noviembre |
Valoraciones
Conectarse