Inicie sesión con su cuenta de usuario para ver el precio del artículo.
Conectarse
Descripción
An elegant umbrella stand in the shape of a black umbrella not only brings order, but also a playful design highlight to any entrance area. The generous opening offers space for umbrellas of all sizes, while the robust material ensures stability and durability. With its urban look and clean lines, the accessory blends effortlessly into a wide variety of interior styles. It looks particularly charming in combination with warm wood tones or minimalist wardrobes, where it perfectly combines functionality and style and organizes everyday life in style.
- Black metal umbrella stand, 66 x 28 x 28 centimeters (H/W/D)
- In the form of a black umbrella, the holder is a fun eye-catcher in the entrance area
- The grid inside also ensures order and stability and offers space for up to 5 umbrellas
- The round marble base guarantees a stable stand
- Made of powder-coated metal and therefore particularly easy to clean and durable
Dimensiones/ Peso (sin embalaje)
| Altura | 66 cm |
| Anchura | 28 cm |
| Profundidad | 28 cm |
| Peso | 6 kg |
| Volumen (empaquetado) | 0,09 m³ |
Información sobre el producto
| Color: | Negro |
|---|---|
| Details: | capacidad de carga máxima, montado |
| Imprimir catálogo: | Soporte: Aluminio recubierto con polvo, Base: Mármol, 15 kg capacidad de carga máxima, montado |
| Especiales: | En stock |
| Habitación: | Corredor |
| Serie: | Pioggia |
| Temporada: | Saison2024-2 |
| Topic: | Fathers Day, Mothers Day |
Valoraciones
Conectarse