Inicie sesión con su cuenta de usuario para ver el precio del artículo.
Conectarse
Descripción
A real statement piece for stylish interiors: this large-format sculpture combines artistic design with a sophisticated metallic look. The flowing lines create an exciting dynamic that builds up a harmonious tension in combination with the antique-looking gold finish. Whether as a solitaire on a sideboard, as an eye-catcher in a spacious entrance area or as an elegant accent in a loft - this object attracts everyone's attention. The design's heavy, high-quality brass-plated aluminum finish adds to its exclusive character. Ideal for adding a touch of artistic opulence to modern rooms.
- Abstract decorative object made of metal in gold, 159 x 26 x 26 centimeters (H/W/D)
- This decorative object becomes a harmonious design highlight with its curved, expressive silhouette
- With a rustic finish, the golden sculpture creates stylish accents next to sideboards, chests of drawers and coffee tables
- In XL format, perfect for spacious living rooms, lofts or entrance areas
- Made of brass-coated aluminum, the figure impresses with its high-quality feel and sturdy workmanship
Dimensiones/ Peso (sin embalaje)
| Altura | 159 cm |
| Anchura | 35 cm |
| Profundidad | 29 cm |
| Peso | 14.7 kg |
| Volumen (empaquetado) | 0,22 m³ |
Información sobre el producto
| Color: | Oro |
|---|---|
| Details: | cada pieza es única, hecho a mano |
| Imprimir catálogo: | Aluminio recubierto de latón, hecho a mano, cada pieza es única |
| Especiales: | En stock |
| Temporada: | Saison2024-2 |
| Calendario de marketing: | Mayo |
Valoraciones
Conectarse