Inicie sesión con su cuenta de usuario para ver el precio del artículo.
Conectarse
Descripción
A round eye-catcher with graphic sophistication: This coffee table brings stylish lightness to the living room with its delicate metal frame and two mirrored glass tops. The reflective surface creates an exciting play of light and makes small rooms appear more spacious. Perfect for displaying artistic decorative objects, coffee table books or a tray with drinks. Particularly harmonious in plain black in combination with soft carpets, minimalist sofas or shiny metal accessories. Whether as an elegant centerpiece or a stylish haven of peace - this home accessory adds a touch of urban glamour with functional appeal to any interior.
- Round coffee table with glass top in greige, 40 x 80 x 77.5 centimeters (H/W/D)
- The two mirrored tabletops offer enough space for magazines, drinks or remote controls
- The filigree frame made of robust steel in matt greige creates a modern and light look
- Goes well with sofas in different colors, shapes and fabrics thanks to its simple design
- The table tops made of laminated ESG safety glass are particularly stable and easy to clean
Dimensiones/ Peso (sin embalaje)
| Altura | 40 cm |
| Anchura | 80 cm |
| Profundidad | 77.5 cm |
| Peso | 13.81 kg |
| Volumen (empaquetado) | 0,34 m³ |
Información sobre el producto
| Color: | Beige, Blanco, Gris |
|---|---|
| Details: | capacidad de carga máxima, grosor del plato, montado |
| Imprimir catálogo: | Soporte: Acero pulverizado, Tablero: Vidrio Reflectante, 5 mm grosor del plato, 10 kg capacidad de carga máxima, montado |
| Especiales: | Deals, En stock, Reducción de precios |
| Habitación: | Salón |
| Serie: | Wire |
| Temporada: | Saison2024-2 |
Valoraciones
Conectarse