Inicie sesión con su cuenta de usuario para ver el precio del artículo.
Conectarse
Descripción
A statement piece with gallery character: this coffee table combines sculptural elegance with functional design. The organically curved top made of finely marbled ceramic lends the room a luxurious touch and attracts everyone's attention. The centrally positioned base made of powder-coated steel not only provides stability, but also creates an exciting contrast to the flowing shape. Ideal as a stage for design objects, as a stylish snack area or as the centerpiece of a modern living concept. The ensemble looks particularly harmonious with sofas in muted tones, textured textiles and statement lights in a metallic look. A work of art for the living room with functional added value.
- Oval coffee table in brown with table top in marble look, 38 x 120 x 60 centimeters (H/W/D)
- A design icon with a sculptural design language for the modern, exclusive living style
- The highlight of the coffee table is the organically shaped ceramic table top with luxurious marbling
- The central base of the table is made of robust steel and creates a stylish contrast
- Functions as a stylish shelf for decorations, a practical surface for snacks or a central living room element
Dimensiones/ Peso (sin embalaje)
| Altura | 38 cm |
| Anchura | 120 cm |
| Profundidad | 60 cm |
| Peso | 63.5 kg |
| Volumen (empaquetado) | 0,14 m³ |
Información sobre el producto
| Color: | Marrón, Negro |
|---|---|
| Details: | base, capacidad de carga máxima, desmontado, grosor del plato |
| Imprimir catálogo: | Tablero: 8 mm Vidrio Vidrio de suguridad Lacado, Tablero: 3 mm Gres porcelánico lacado, Pie: Acero pulverizado, 35,50 x 54 x 31 cm base, 9 mm grosor del plato, 30 kg capacidad de carga máxima, desmontado |
| Especiales: | En stock |
| Habitación: | Salón |
| Serie: | Paso |
| Temporada: | Saison2025-2 |
| Calendario de marketing: | Abril |
Valoraciones
0 de 0 valoraciones
Durchschnittliche Bewertung von 0 von 5 Sternen
Conectarse