Inicie sesión con su cuenta de usuario para ver el precio del artículo.
Conectarse
Descripción
Delicate lines, a clean-lined shape: this coffee table with its graphic steel wire frame is a masterpiece of minimalist design. Its colour and size make it an aesthete with a high coolness factor!
- An oval designer coffee table with a glass top - timelessly beautiful and modern at the same time.
- Black is the perfect background to stage beautiful furnishing accessories such as brass candlesticks or decorative objects.
- Practical roommates with plenty of room for TV dinners, photo books or lush bouquets.
- Black furniture is celebrating a cool comeback - especially if it has such filigree lines as this table.
- Coffee tables in the Wire series are available in many variations, sizes and colours.
Dimensiones/ Peso (sin embalaje)
| Altura | 40.5 cm |
| Anchura | 90 cm |
| Profundidad | 60 cm |
| Peso | 8.8 kg |
| Volumen (empaquetado) | 0,28 m³ |
Información sobre el producto
| Color: | Negro |
|---|---|
| Details: | capacidad de carga máxima, desmontado, grosor del plato |
| Imprimir catálogo: | Soporte: Acero pulverizado, Tablero: Vidrio Vidrio de suguridad Lacado, Tablero: 5 mm grosor del plato, desmontado, 10 kg capacidad de carga máxima |
| Especiales: | Deals, En stock, US-Fit |
| Habitación: | Salón |
| Serie: | Wire |
| Temporada: | Saison2019-1 |
| Calendario de marketing: | Junio |
Valoraciones
0 de 0 valoraciones
Durchschnittliche Bewertung von 0 von 5 Sternen
Conectarse