Inicie sesión con su cuenta de usuario para ver el precio del artículo.
Conectarse
Descripción
Coffee tables are just like handbags - they add the final touch to your look. This side table impresses not only with its shiny wire frame in a warm brass tone. The mirrored top is a special feature that accentuates your decorative arrangements particularly well. Many similar models available.
- A round, modern coffee table in brass with a mirrored table top - a sophisticated partner for leather, velvet and fabric sofas
- A glamorous focal point for lounge corners and the sofa landscape in the living room
- The filigree construction of the side table keeps the floor visible - this makes it look light and spacious
- The streamlined and timeless look makes this round table a popular mix-and-match candidate for all furnishing styles
- Wire is a series of coffee tables and side tables that comes in many variations
Dimensiones/ Peso (sin embalaje)
| Altura | 40.5 cm |
| Anchura | 81 cm |
| Profundidad | 81 cm |
| Peso | 10 kg |
| Volumen (empaquetado) | 0,33 m³ |
Información sobre el producto
| Color: | Oro |
|---|---|
| Details: | capacidad de carga máxima, desmontado, grosor del plato |
| Imprimir catálogo: | Soporte: Acero pulverizado, Tablero: Vidrio Reflectante, Tablero: 5 mm grosor del plato, desmontado, 10 kg capacidad de carga máxima |
| Especiales: | En stock, Reducción de precios |
| Habitación: | Salón |
| Serie: | Wire |
| Temporada: | Saison2019-1 |
Valoraciones
0 de 0 valoraciones
Durchschnittliche Bewertung von 0 von 5 Sternen
Conectarse