Inicie sesión con su cuenta de usuario para ver el precio del artículo.
Conectarse
Descripción
Elegance meets function: this coffee table brings luxurious charm to the living room with its elegant marble look. The filigree, black metal frame provides a modern lightness, while the easy-care glass top impresses with its timeless design. Perfect for stylish arrangements with vases, candles or coffee table books and at the same time the ideal shelf for cozy evenings. A versatile statement piece that blends harmoniously into minimalist, modern or glamorous living styles.
- Rectangular coffee table in black and marble look, 42 x 80 x 80 centimeters (H/W/D)
- The delicate, straight-lined frame in black creates a striking yet lightweight look
- The table top made of toughened safety glass impresses with its coated surface in an elegant marble look
- High-quality materials make this coffee table easy to clean and particularly durable
- Whether as a stylish shelf for decorations, a practical surface for snacks or a central living room element - versatile in use
Dimensiones/ Peso (sin embalaje)
| Altura | 42 cm |
| Anchura | 80 cm |
| Profundidad | 80 cm |
| Peso | 9.3 kg |
| Volumen (empaquetado) | 0,11 m³ |
Información sobre el producto
| Color: | Negro |
|---|---|
| Details: | capacidad de carga máxima, desmontado, grosor del plato |
| Imprimir catálogo: | Soporte: Acero pulverizado, Tablero: Vidrio Vidrio de suguridad Lacado, 16 mm grosor del plato, 20 kg capacidad de carga máxima, desmontado |
| Especiales: | Deals, En stock |
| Habitación: | Salón |
| Serie: | Twice |
| Temporada: | Saison2022-1 |
Valoraciones
Conectarse