Inicie sesión con su cuenta de usuario para ver el precio del artículo.
Conectarse
Descripción
A real eye-catcher with an urban character: this coffee table combines modern design with sophisticated functionality and sets stylish accents in any living room. The generous table top invites you to elegantly present drinks, books or decorative accessories. The striking frame in a warm gold tone not only gives the piece of furniture stability, but also a touch of glamor. Perfect for creating an urban oasis of well-being in combination with cozy sofas, velvety textiles and metallic details. The combination of clear shapes and an exciting mix of materials is particularly appealing, giving the room depth and a homely lightness. A versatile highlight for relaxing hours and convivial get-togethers.
- Round coffee table in gold with glass top, 43 x 90 x 90 centimeters (H/W/D)
- The strikingly shaped table leg made of coated stainless steel impresses with its shiny gold finish
- The glass tabletop offers plenty of space for drinks, magazines or remote controls
- With its sculptural shape and expressive design, this table makes a modern style statement
- A stylish shelf for snacks or remote control and perfectly complements modern, natural or industrial interiors
Dimensiones/ Peso (sin embalaje)
| Altura | 43 cm |
| Anchura | 90 cm |
| Profundidad | 90 cm |
| Peso | 19.5 kg |
| Volumen (empaquetado) | 0,15 m³ |
Información sobre el producto
| Color: | Oro |
|---|---|
| Details: | capacidad de carga máxima, grosor del plato, parcialmente desmontado |
| Imprimir catálogo: | Soporte: Acero inoxidable recubierto de tit, Tablero: Vidrio Vidrio de suguridad Claro, 8 mm grosor del plato, 30 kg capacidad de carga máxima, parcialmente desmontado |
| Especiales: | Deals, Reducción de precios |
| Serie: | Ricchezza |
| Temporada: | Saison2025-1 |
Valoraciones
Conectarse