Inicie sesión con su cuenta de usuario para ver el precio del artículo.
Conectarse
Descripción
This graphic, reduced coffee table with its clear glass top is a design highlight: the handmade steel wire frame creates stunning visual effects and adds something very modern to every furnishing environment.
- Black coffee table with clear glass table top, which looks like a modern art object due to its graphic steel wire frame
- If you are looking for a contemporary side table that also goes well with a large sofa landscape, Dimension is the perfect choice!
- Due to the visual effects the table changes its appearance depending on the perspective and looks extremely striking
- The small square table with practical dimensions fits into every living room Its design makes it appear light
- The steel frame is carefully handcrafted in high quality and very robust
Dimensiones/ Peso (sin embalaje)
| Altura | 38 cm |
| Anchura | 80 cm |
| Profundidad | 80 cm |
| Peso | 20.6 kg |
| Volumen (empaquetado) | 0,36 m³ |
Información sobre el producto
| Color: | Gris, Negro |
|---|---|
| Details: | capacidad de carga máxima, hecho a mano, montado |
| Imprimir catálogo: | Soporte: Acero pulverizado, Tablero: Vidrio Vidrio de suguridad Claro, 12 kg capacidad de carga máxima, hecho a mano, montado |
| Especiales: | Deals, En stock, US-Fit |
| Habitación: | Dormitorio, Salón |
| Serie: | Dimension |
| Temporada: | Saison2019-2 |
| Calendario de marketing: | Abril |
Valoraciones
0 de 0 valoraciones
Durchschnittliche Bewertung von 0 von 5 Sternen
Conectarse