Inicie sesión con su cuenta de usuario para ver el precio del artículo.
Conectarse
Descripción
This round coffee table with a fine walnut table top combines natural beauty and modern design. The striking grain of the wood brings warmth to any living room, while the stylish, cone-shaped steel base combined with golden accents in titanium-coated steel adds a luxurious touch. Perfect as a shelf for snacks, books or the remote control - whether in front of the sofa or as an eye-catcher in the room. Ideal for setting elegant accents and enriching the interior.
- Brown, round coffee table with ceramic top, 42 x 70 x 70 centimeters (H/W/D)
- The round table top made of fine walnut wood gives the table a natural warmth and impresses with its striking grain
- The conical base made of robust steel is adorned with brown wood decoration
- Two narrow, gold-colored strips made of titanium-coated steel add glamour to the coffee table
- As a stylish shelf for snacks and remote control in front of the sofa
Dimensiones/ Peso (sin embalaje)
| Altura | 42 cm |
| Anchura | 70 cm |
| Profundidad | 70 cm |
| Peso | 8.7 kg |
| Volumen (empaquetado) | 0,30 m³ |
Información sobre el producto
| Color: | Cobre, Marrón, Plata |
|---|---|
| Details: | capacidad de carga máxima, grosor del plato, montado |
| Imprimir catálogo: | Tablero: Nogal Tablero de fibra densidad media Contrachapado, Pie/Pies: Acero laminado, Listón: Acero recubierto de titanio, 12 mm grosor del plato, 35 kg capacidad de carga máxima, montado |
| Especiales: | En stock |
| Habitación: | Salón |
| Serie: | Cono |
| Temporada: | Saison2024-1 |
| Tendencias: | Elegance |
| Tendencias 2: | Elegance – Modern |
| Calendario de marketing: | Mayo |
Valoraciones
Conectarse