Inicie sesión con su cuenta de usuario para ver el precio del artículo.
Conectarse
Descripción
Sheepskins, a fireplace and a stylish wing-back chair - that's how cosy and modern the chalet style is today. Small pieces of furniture and accessories made of wood are a must. Like this little table, which with its rustic, organically grown forms is a declaration of love for nature.
- A solid wood table to accompany your sofa and the like - almost as if created by nature itself - each table is unique.
- A cool contrast to modern furnishings, smooth surfaces and geometric shapes.
- Anyone who likes the natural style of furnishing will love this side table with its annual rings and natural structures.
- Like all types of wood, this teak wood lives on and becomes even more beautiful over time.
Dimensiones/ Peso (sin embalaje)
| Altura | 40 cm |
| Anchura | 50 cm |
| Profundidad | 50 cm |
| Peso | 12 kg |
| Volumen (empaquetado) | 0,14 m³ |
Información sobre el producto
| Color: | Marrón, Natural |
|---|---|
| Details: | cada pieza es única, capacidad de carga máxima, montado |
| Imprimir catálogo: | Teca Madera maciza Lacado, 35 kg capacidad de carga máxima, cada pieza es única, montado |
| Habitación: | Salón |
| Serie: | Tree |
| Temporada: | Saison2018-2 |
| Tendencias: | Cosy Living |
| Tendencias 2: | Cosy – Nature |
| Calendario de marketing: | Enero |
Valoraciones
0 de 0 valoraciones
Durchschnittliche Bewertung von 0 von 5 Sternen
Conectarse