Inicie sesión con su cuenta de usuario para ver el precio del artículo.
Conectarse
Descripción
This contemporary side table in a minimalist style is a masterpiece for your living room or bedroom. The materials used are of the highest quality, and the design is not only aesthetic but also practical. You can simply pull the oak living room table up to the sofa and place your laptop or drinks within easy reach.
- Rectangular side table made of oak and steel, 56 x 58.5 x 34 cm (H/W/D)
- The oiled, 25-millimetre-thick table top made of durable oak makes a strong impact with its natural beauty
- The coffee table is a sustainable choice thanks to the FSC® C149863-certified wood
- The slim leg and the stable base plate are made of powder-coated steel
- Simple, modern and versatile
Dimensiones/ Peso (sin embalaje)
| Altura | 56 cm |
| Anchura | 58.5 cm |
| Profundidad | 34 cm |
| Peso | 14 kg |
| Volumen (empaquetado) | 0,02 m³ |
Información sobre el producto
| Color: | Marrón, Natural, Negro |
|---|---|
| Details: | FSC® C149863 zertifiziertes Holz, capacidad de carga máxima, grosor del plato, parcialmente desmontado |
| Imprimir catálogo: | Tablero: Roble Madera maciza Engrasado, Reposapiés: Acero pulverizado, 25 mm grosor del plato, 15 kg capacidad de carga máxima, parcialmente desmontado, |
| Especiales: | En stock |
| Habitación: | Salón |
| Temporada: | Saison2024-2 |
| Topic: | Home Office |
| Calendario de marketing: | Abril |
Valoraciones
Conectarse