Inicie sesión con su cuenta de usuario para ver el precio del artículo.
Conectarse
Descripción
A touch of sunshine for any interior! This narrow side table delights with a gentle color gradient in warm yellow tones and gives rooms a fresh, light look. The organic shape of the table top harmonizes perfectly with the slim, conical base, while the glossy surface creates an elegant look. As a stylish shelf next to the sofa or armchair, as a cheerful accent in the hallway or as a radiant bedside table - a versatile design statement with a positive aura. Particularly beautiful in combination with light-colored wooden furniture or minimalist living styles.
- Slim, round side table in white and yellow, 40 x 42 x 42 centimeters (H/W/D)
- Der Beistelltisch begeistert mit seinem sanften Farbverlauf in sonnigen Gelb-Tönen
- Cone-shaped base in combination with a wide, organically shaped table top for a harmonious design
- Made of enameled steel, the table impresses with its shiny surface and robust finish
- Functional next to the sofa and armchair, in the hallway or as a bedside table as a bright splash of color
Dimensiones/ Peso (sin embalaje)
| Altura | 57 cm |
| Anchura | 30 cm |
| Profundidad | 30 cm |
| Peso | 4.15 kg |
| Volumen (empaquetado) | 0,11 m³ |
Información sobre el producto
| Color: | Amarillo, Blanco |
|---|---|
| Details: | capacidad de carga máxima, montado |
| Imprimir catálogo: | Acero esmaltado, 10 kg capacidad de carga máxima, montado |
| Especiales: | En stock |
| Habitación: | Salón |
| Serie: | Rici |
| Temporada: | Saison2024-2 |
| Calendario de marketing: | Abril |
Valoraciones
Conectarse