Inicie sesión con su cuenta de usuario para ver el precio del artículo.
Conectarse
Descripción
With its soft color gradient in pink and yellow, this side table brings a fresh, lively touch to any home. The organic shape of the table top, combined with the elegant conical base, creates a harmonious and modern silhouette. The shiny steel not only ensures durability, but also a radiant look. Ideal as a cheerful splash of color next to the sofa, in the hallway or as a practical bedside table. Combined with neutral furniture or pastel shades, it becomes an eye-catcher and adds lightness and freshness to the room.
- Small, round side table in pink and yellow, 40 x 42 x 42 centimeters (H/W/D)
- The side table delights with its soft color gradient in delicate pastel colors
- Cone-shaped base in combination with a wide, organically shaped table top for a harmonious design
- Made of enameled steel, the table impresses with its shiny surface and robust finish
- Perfect next to the sofa and armchair, in the hallway or as a bedside table as a bright splash of color
Dimensiones/ Peso (sin embalaje)
| Altura | 41 cm |
| Anchura | 42 cm |
| Profundidad | 42 cm |
| Peso | 4.9 kg |
| Volumen (empaquetado) | 0,13 m³ |
Información sobre el producto
| Color: | Amarillo, Blanco, Rosa |
|---|---|
| Details: | capacidad de carga máxima, montado |
| Imprimir catálogo: | Acero esmaltado, 10 kg capacidad de carga máxima, montado |
| Especiales: | En stock, Reducción de precios |
| Habitación: | Salón |
| Serie: | Rici |
| Temporada: | Saison2024-2 |
| Calendario de marketing: | Abril |
Valoraciones
Conectarse