Inicie sesión con su cuenta de usuario para ver el precio del artículo.
Conectarse
Descripción
Et voilà - here is your glamorous side table with that extra something. You will feel like a Greek god or an Egyptian queen when you decorate your home with this shiny golden piece of furniture. A tip for a particularly elegant lifestyle: combine the table with furnishing elements made of white marble. Pure luxury for your home!
- A fascinatingly luxurious side table for a royal ambience.
- To the left and right of the bed, a creative change instead of a classic bedside table.
- A very stylish companion as a side table to all fabric, leather and especially velvet sofas.
- Golden glow encounters a slightly roughened surface.
- Captivated by the table? Plateau Uno is also available in silver or copper.
Dimensiones/ Peso (sin embalaje)
| Altura | 51 cm |
| Anchura | 45 cm |
| Profundidad | 45 cm |
| Peso | 5 kg |
| Volumen (empaquetado) | 0,07 m³ |
Información sobre el producto
| Color: | Oro |
|---|---|
| Details: | capacidad de carga máxima, desmontado |
| Imprimir catálogo: | aluminio recubierto de latón, 10 kg capacidad de carga máxima, entrega desmontado |
| Especiales: | En stock, PRIMA, US-Fit |
| Habitación: | Salón |
| Serie: | Plateau Uno |
| Temporada: | Saison2018-2 |
| Calendario de marketing: | Diciembre |
Valoraciones
Conectarse