Inicie sesión con su cuenta de usuario para ver el precio del artículo.
Conectarse
Descripción
A touch of the Arabian Nights in a modern guise: this side table combines oriental ornamentation with contemporary design. The finely textured surface is reminiscent of traditional metal art and brings artistic details into play - perfect for making a stylish statement. Whether next to your favorite armchair as a shelf for books and drinks or combined with other tables in a mix-and-match look: this gem brings character to any interior. Particularly effective in combination with warm colors, velvet textiles or golden accessories. A table that is not only functional, but also a real highlight for lovers of special accents.
- Small side table made of solid wood in oriental style, 45 x 40 x 30 centimeters (H/W/D)
- The oval table top impresses with a mix of natural wood and artistic textures
- An expressive accent table that exudes handcrafted flair and adds character to any interior
- Filigree legs made of robust steel in plain black lend a light look
- Can be used flexibly as a stylish coffee table, compact storage unit for the hallway or stylish bedside table
Dimensiones/ Peso (sin embalaje)
| Altura | 45 cm |
| Anchura | 40 cm |
| Profundidad | 30 cm |
| Peso | 2.9 kg |
| Volumen (empaquetado) | 0,02 m³ |
Información sobre el producto
| Color: | Marrón, Negro |
|---|---|
| Details: | cada pieza es única, capacidad de carga máxima, grosor del plato, hecho a mano, parcialmente desmontado |
| Imprimir catálogo: | Tablero: Mango Madera maciza Lacado, Pie/Pies: Acero pulverizado, 25 mm grosor del plato, 30 kg capacidad de carga máxima, hecho a mano, cada pieza es única, parcialmente desmontado |
| Especiales: | En stock, Reducción de precios |
| Habitación: | Salón |
| Serie: | Medina |
| Temporada: | Saison2024-2 |
| Tendencias: | Cosy Living |
| Tendencias 2: | Cosy – Lounge |
| Calendario de marketing: | Abril |
Valoraciones
Conectarse