Inicie sesión con su cuenta de usuario para ver el precio del artículo.
Conectarse
Descripción
Straightforward and simple in form, elegant and refined in effect: the mirrored furniture of the Luxury series appears transparent and light in the room. At the same time it spectacularly highlights rooms at a second glance when they reflect the floor, the light and the surroundings.
- Mirrored, compact side table with fascinating mirror effects.
- Modern glamour and cool elegance - without being garish.
- The delicate champagne tint of the mirror glass ensures a warm appearance.
- Mirrored furniture conjures up sophisticated effects by reflecting the light and its surroundings.
- Luxury is a series of mirrored furniture with many different models and sizes.
Dimensiones/ Peso (sin embalaje)
| Altura | 53.5 cm |
| Anchura | 32 cm |
| Profundidad | 32 cm |
| Peso | 9.5 kg |
| Volumen (empaquetado) | 0,10 m³ |
Información sobre el producto
| Color: | Beige, Reflectante |
|---|---|
| Details: | capacidad de carga máxima, montado |
| Imprimir catálogo: | Soporte: Tablero de fibra densidad media Lacado, Funda: Vidrio Reflectante, 10 kg capacidad de carga máxima, montado |
| Especiales: | En stock, US-Fit |
| Habitación: | Dormitorio, Salón |
| Serie: | Luxury Champagne |
| Temporada: | Saison2019-1 |
| Topic: | Christmas |
| Calendario de marketing: | Abril, Diciembre |
Valoraciones
0 de 0 valoraciones
Durchschnittliche Bewertung von 0 von 5 Sternen
Conectarse