Inicie sesión con su cuenta de usuario para ver el precio del artículo.
Conectarse
Descripción
An urban jungle for the home: this set of 2 side tables with its tropical motifs lends any room a lively, exotic atmosphere. The black metal frames provide a modern contrast and guarantee stability and easy maintenance. Thanks to the varying heights, the tables can be used in a variety of ways - as a practical shelf next to the sofa or armchair, as a stylish bedside table or as a decorative highlight in the hallway. They are particularly effective in combination with natural materials and green plants, which stylishly complement the jungle flair. A must-have for anyone who wants to bring a sense of adventure into their interior.
- Set of 2 round side tables in black with tropical motif, 42 x 35 x 35 centimeters (H/W/D)
- The table tops with colorful, tropical elements bring a jungle flair to the interior
- Works next to the sofa and armchair, in the hallway or as a bedside table and makes living more fun
- Thanks to the different heights and sizes, the tables can be flexibly combined or used separately
- The black frame is made of robust steel and is therefore both durable and easy to clean
Dimensiones/ Peso (sin embalaje)
| Altura | 42 cm |
| Anchura | 35 cm |
| Profundidad | 35 cm |
| Peso | 3.6 kg |
| Volumen (empaquetado) | 0,06 m³ |
Información sobre el producto
| Color: | Multicolor, Negro |
|---|---|
| Details: | capacidad de carga máxima, grande, parcialmente desmontado, pequeño |
| Imprimir catálogo: | Estructura: Acero pulverizado, Tablero: Acero laminado, 10 kg capacidad de carga máxima, 35 x 30 x 30 cm pequeño, 42 x 35 x 35 cm grande, parcialmente desmontado |
| Especiales: | En stock, Reducción de precios |
| Habitación: | Salón |
| Serie: | Jungle |
| Temporada: | Saison2024-2 |
| Topic: | Wild Summer |
| Calendario de marketing: | Abril |
Valoraciones
Conectarse