Inicie sesión con su cuenta de usuario para ver el precio del artículo.
Conectarse
Descripción
This small side table adds a fresh touch to any room with its unique surface pattern and soft green colour. The slim metal frame with fine gold edging adds a subtle touch of glamour, while the polyresin surface makes the tabletop particularly easy to care for and durable. Handcrafted and with its own unique character, the table will quickly become an eye-catcher next to your sofa or favourite armchair. Whether as a practical storage space for accessories, drinks or small decorative items, it combines charming design with functionality and adds a touch of elegant freshness to any interior. A small statement piece that harmoniously combines style, colour and atmosphere.
- Small side table in green and gold, 50 x 25 x 25 centimetres (H/W/D)
- This side table impresses with its unique surface pattern and soft green colour
- The slim frame and delicate gold edging made of sturdy steel add a touch of glamour
- Thanks to its high-quality polyresin coating, the tabletop is particularly easy to clean and durable
- A unique, handcrafted piece that looks great next to a sofa and armchair as a small design highlight
Dimensiones/ Peso (sin embalaje)
| Altura | 50 cm |
| Anchura | 25 cm |
| Profundidad | 25 cm |
| Peso | 3.12 kg |
| Volumen (empaquetado) | 0,02 m³ |
Información sobre el producto
| Color: | Multicolor |
|---|---|
| Details: | capacidad de carga máxima, grosor del plato, hecho a mano, parcialmente desmontado |
| Imprimir catálogo: | Soporte: Acero pulverizado, Superficie utilizable: Tablero de fibra densidad media, Base: Tablero de fibra densidad media, 18 mm grosor del plato, 30 kg capacidad de carga máxima, hecho a mano, parcialmente desmontado |
| Especiales: | En stock |
| Habitación: | Salón |
| Serie: | Grazia |
| Temporada: | Saison2025-2 |
| Tendencias: | Elegance |
| Tendencias 2: | Elegance – Glam, Elegance – Modern |
| Topic: | Christmas |
Valoraciones
Conectarse