Inicie sesión con su cuenta de usuario para ver el precio del artículo.
Conectarse
Descripción
This small side table adds a stylish touch to any room with its elegant pattern and soft white and gold tones. The sturdy metal frame with fine gold details adds a subtle touch of glamour, while the polyresin surface keeps the tabletop easy to clean and durable. Handcrafted and with its own unique character, the table will quickly become an eye-catching feature next to your sofa or favourite armchair. Whether used as a shelf for accessories, drinks or decorative highlights, it combines practical functionality with charming design and adds a subtle, elegant freshness to any interior. A small statement piece that harmoniously combines style, colour and atmosphere.
- Small side table in white and gold, 50 x 25 x 25 centimetres (H/W/D)
- This side table impresses with its elegant pattern and soft, light colour tones
- The sturdy steel frame and delicate gold details add a touch of glamour
- Thanks to its high-quality polyresin coating, the tabletop is particularly easy to clean and durable
- A unique, handcrafted piece that looks great next to a sofa and armchair as a small design highlight
Dimensiones/ Peso (sin embalaje)
| Altura | 50 cm |
| Anchura | 25 cm |
| Profundidad | 25 cm |
| Peso | 3.57 kg |
| Volumen (empaquetado) | 0,02 m³ |
Información sobre el producto
| Color: | Beige |
|---|---|
| Details: | capacidad de carga máxima, grosor del plato, hecho a mano, parcialmente desmontado |
| Imprimir catálogo: | Soporte: Acero pulverizado, Superficie utilizable: Tablero de fibra densidad media, Base: Tablero de fibra densidad media, 18 mm grosor del plato, 30 kg capacidad de carga máxima, hecho a mano, parcialmente desmontado |
| Especiales: | En stock |
| Habitación: | Salón |
| Serie: | Grazia |
| Temporada: | Saison2025-2 |
| Tendencias: | Elegance |
| Tendencias 2: | Elegance – Glam, Elegance – Modern |
| Topic: | Christmas |
Valoraciones
Conectarse