Inicie sesión con su cuenta de usuario para ver el precio del artículo.
Conectarse
Descripción
A touch of magic for modern interiors: this side table plays with illusion and lightness. Its transparent structure lends the room a floating elegance, while the clear lines radiate timeless modernity. Whether as a stylish storage space next to the sofa, as a bedside table in the bedroom or as a sculptural highlight in the hallway - its versatility knows no bounds. It looks particularly harmonious in combination with minimalist furniture, metallic accessories or colorful decorative elements. A design object that combines functionality and aesthetics in a fascinating way and adds a special touch to any room.
- Round side table with golden details, 55 x 35 x 35 centimetres (H/W/D)
- The transparent table top and base create a light and clear look
- The delicate frame made of robust steel shines in gold and creates a glamorous contrast
- Flexible use as a stylish coffee table, compact storage unit for the hallway or extravagant bedside table
- Made of synthetic material and therefore particularly easy to clean and durable
Dimensiones/ Peso (sin embalaje)
| Altura | 55 cm |
| Anchura | 35 cm |
| Profundidad | 35 cm |
| Peso | 6.25 kg |
| Volumen (empaquetado) | 0,05 m³ |
Información sobre el producto
| Color: | Blanco |
|---|---|
| Details: | capacidad de carga máxima, desmontado, grosor del plato |
| Imprimir catálogo: | Tablero: Acrilonitrilo politilo coloreado, Patas: Acero pulverizado, 25 mm grosor del plato, 25 kg capacidad de carga máxima, desmontado |
| Especiales: | En stock |
| Habitación: | Salón |
| Temporada: | Saison2024-2 |
| Calendario de marketing: | Abril |
Valoraciones
Conectarse