Inicie sesión con su cuenta de usuario para ver el precio del artículo.
Conectarse
Descripción
A stylish soloist with natural charm: the round table top and the sculptural base made of lacquered solid mango wood give this side table a warm, elegant look. Thanks to its compact shape, it fits perfectly next to sofas, armchairs or in the bedroom - as a decorative shelf or minimalist statement. The combination of organic material and clear silhouette creates a harmonious overall look that can be effortlessly integrated into different living styles. It looks particularly exciting when mixed with metal, linen or rough concrete. A versatile design object that stylishly combines functionality and aesthetics.
- Small side table made of solid wood in brown and gold, 61 x 20.3 x 20.3 centimetres (H/W/D)
- The round table top and the elegant base are made of high-quality solid mango wood and lacquered
- Mango wood impresses with its stability, characteristic grain and warm appearance
- The delicate frame made of robust steel shines in gold and creates a glamorous contrast
- Flexible use as a stylish coffee table, compact storage unit for the hallway or extravagant bedside table
Dimensiones/ Peso (sin embalaje)
| Altura | 61 cm |
| Anchura | 20.32 cm |
| Profundidad | 20.32 cm |
| Peso | 3.8 kg |
| Volumen (empaquetado) | 0,06 m³ |
Información sobre el producto
| Color: | Marrón, Oro |
|---|---|
| Details: | capacidad de carga máxima, montado |
| Imprimir catálogo: | Tablero: Mango Madera maciza Lacado, Patas: Acero lacado, Base: Mango Madera maciza Lacado, 10 kg capacidad de carga máxima, montado |
| Especiales: | Deals, En stock |
| Habitación: | Salón |
| Temporada: | Saison2024-2 |
Valoraciones
Conectarse