Inicie sesión con su cuenta de usuario para ver el precio del artículo.
Conectarse
Descripción
A true all-rounder with style: this round side table impresses with its harmonious combination of natural stone look and delicate metal frame in modern greige. The finely structured top is reminiscent of travertine and adds subtle elegance. Whether as a shelf next to the sofa, a designer bedside table or a flexible solution in the hallway, its clever design allows it to be easily pulled over the bed or couch. In no time at all, a stylish piece of furniture becomes a functional tray. Ideal for anyone who wants to cleverly combine simple aesthetics with everyday practicality.
- Round side table in greige with stone-look top, 63.5 x 46 x 46 centimetres (H/W/D)
- The travertine-look tabletop gives the side table a natural, lively texture
- The slim frame in greige gives the table a light appearance and is made of sturdy steel
- Flexible use as a stylish coffee table, compact storage unit for the hallway or stylish bedside table
- The clever design allows it to be pulled over the edge of the bed or sofa, turning it into a useful tray
Dimensiones/ Peso (sin embalaje)
| Altura | 63.5 cm |
| Anchura | 46 cm |
| Profundidad | 46 cm |
| Peso | 6.25 kg |
| Volumen (empaquetado) | 0,03 m³ |
Información sobre el producto
| Color: | Beige, Gris |
|---|---|
| Details: | capacidad de carga máxima, desmontado, grosor del plato |
| Imprimir catálogo: | Tablero: Piedra, Tablero de fibra densidad media Lacado, Pie/Pies: Acero lacado, 18 mm grosor del plato, 30 kg capacidad de carga máxima, desmontado |
| Especiales: | En stock |
| Serie: | Easy Living |
| Temporada: | Saison2025-1 |
| Topic: | Home Office |
| Calendario de marketing: | Febrero, Septiembre |
Valoraciones
Conectarse