Inicie sesión con su cuenta de usuario para ver el precio del artículo.
Conectarse
Descripción
A work of art with function: this table brings color, texture and sophistication to any room. The glossy surface made of artfully crafted glass mosaic gives the ensemble a fascinating shimmer depending on the incidence of light - ideal for creating stylish accents. The black steel frame provides a modern twist and also scores points with its stability and clear design. Whether as an extravagant shelf next to the sofa, as an eye-catcher in the entrance area or as an unusual bedside table - this all-rounder can be flexibly integrated into the interior. Particularly practical: the foldable frame makes it a convertible favorite with a wow effect.
- Round side table in green and black with mosaic table top, 53 x 35 x 35 centimeters (H/W/D)
- The table top with its elaborate mosaic technique in green and blue glass sparkles depending on the incidence of light
- The folding frame made of robust steel in black creates a modern contrast and stability
- Flexible use as a stylish coffee table, compact storage unit for the hallway or extravagant bedside table
- The table is easy to fold up and ensures maximum flexibility in everyday life
Dimensiones/ Peso (sin embalaje)
| Altura | 53 cm |
| Anchura | 35 cm |
| Profundidad | 35 cm |
| Peso | 2.8 kg |
| Volumen (empaquetado) | 0,04 m³ |
Información sobre el producto
| Color: | Azul, Verde |
|---|---|
| Details: | capacidad de carga máxima, grosor del plato, hecho a mano |
| Imprimir catálogo: | Tablero: Vidrio Tintado, Patas: Acero pulverizado, 10 mm grosor del plato, 15 kg capacidad de carga máxima, hecho a mano |
| Especiales: | En stock |
| Habitación: | Salón |
| Serie: | Clack |
| Temporada: | Saison2025-1 |
| Topic: | Spring Selection, Wild Summer |
| Calendario de marketing: | Abril |
Valoraciones
Conectarse