Inicie sesión con su cuenta de usuario para ver el precio del artículo.
Conectarse
Descripción
Diameter of tube: 8mm920 Glasset 130*65 100*45cm ESG 8 mm922 frame , glass top 47.5cm, shelf 45.8cm
- An eye-catcher for the home office: a glass desk with filigree, chrome frame
- Perfectly organised: two glass tops arranged one above the other offer space for working, filing and keeping things tidy
- Glass and chrome: the light, easy-care and timeless materials go ideally with a minimalist and modern furnishing style
- Filigree look: two cleverly designed frames made of steel serve as supports for the clear glass tops
- Safety first: the sturdy, 8 mm thick ESG safety glass is characterised by its special impact and shock resistance.
Dimensiones/ Peso (sin embalaje)
| Altura | 74 cm |
| Anchura | 130 cm |
| Profundidad | 65 cm |
| Peso | 29.55 kg |
| Volumen (empaquetado) | 0,47 m³ |
Información sobre el producto
| Color: | Plata, Transparente |
|---|---|
| Details: | capacidad de carga máxima |
| Imprimir catálogo: | Tablero: vidrio vidrio de suguridad claro, Patas: acero cromado, 50 kg capacidad de carga máxima |
| Especiales: | En stock |
| Habitación: | Oficina |
| Serie: | Polar |
| Temporada: | Saison1981-1 |
| Tendencias: | Modern Times |
| Tendencias 2: | Modern – Loft |
| Topic: | Home Office |
| Calendario de marketing: | Agosto |
Valoraciones
0 de 0 valoraciones
Durchschnittliche Bewertung von 0 von 5 Sternen
Conectarse