Inicie sesión con su cuenta de usuario para ver el precio del artículo.
Conectarse
Descripción
This table is not just a piece of furniture - it is a real design statement. With its clear glass top and eye-catching elliptical frame, it attracts everyone's attention. The geometric shape of the base gives the table a futuristic elegance that works perfectly in both modern and classic interiors. Ideal for stylish dining areas or as a striking centerpiece in the living room, this table can be wonderfully combined with minimalist furniture, fine fabrics or metallic accents. A real highlight that enhances any room concept and is a real talking point.
- Round glass table with sculptural frame in greige, 76 x 120 x 120 centimeters (H/W/D)
- The elliptical table leg in modern greige makes this table the focal point of any dining area
- The round table top made of toughened safety glass is particularly easy to clean and creates a light look
- The frame is made of robust steel and painted to ensure stability
- With a diameter of 120 cm, the table offers space for 6 to 7 people, ideal for social gatherings
Dimensiones/ Peso (sin embalaje)
| Altura | 76 cm |
| Anchura | 120 cm |
| Profundidad | 120 cm |
| Peso | 31.75 kg |
| Volumen (empaquetado) | 0,41 m³ |
Información sobre el producto
| Color: | Beige, Gris |
|---|---|
| Details: | capacidad de carga máxima, desmontado, grosor del plato |
| Imprimir catálogo: | Tablero: Vidrio Vidrio de suguridad Claro, Pie: Acero lacado, 10 mm grosor del plato, 100 kg capacidad de carga máxima, desmontado |
| Especiales: | En stock, Reducción de precios |
| Serie: | Molekular |
| Temporada: | Saison2025-1 |
Valoraciones
Conectarse