Inicie sesión con su cuenta de usuario para ver el precio del artículo.
Conectarse
Descripción
An olive green dining table that combines naturalness and style - perfect for any outdoor setting. The subtle color goes just as well with rustic wooden chairs as it does with modern garden furniture. Thanks to the powder-coated steel, the table is particularly robust, weatherproof and easy to clean. Whether on the patio, balcony or in the garden - the simple design blends in harmoniously and offers space for 4 to 6 people, ideal for socializing outdoors
- Rectangular garden table in green, 75 x 140 x 80 centimetres (H/W/D)
- This olive green dining table for balconies, patios and gardens impresses with its timeless look and versatility
- Made of powder-coated steel, it impresses with its high resistance, durability and easy maintenance
- The minimalist design harmonizes effortlessly with a wide variety of garden chairs and outdoor furnishings
- Despite its compact dimensions, the table offers space for 4 to 6 people
Dimensiones/ Peso (sin embalaje)
| Altura | 75 cm |
| Anchura | 140 cm |
| Profundidad | 80 cm |
| Peso | 21 kg |
| Volumen (empaquetado) | 0,15 m³ |
Información sobre el producto
| Color: | Verde |
|---|---|
| Details: | Gartenmöbelsortiment, capacidad de carga máxima, protegido contra el agua |
| Imprimir catálogo: | Acero pulverizado, 50 kg capacidad de carga máxima, protegido contra el agua, |
| Especiales: | En stock |
| Habitación: | Outdoor |
| Serie: | Madagascar |
| Temporada: | Saison2024-2 |
Valoraciones
Conectarse