Inicie sesión con su cuenta de usuario para ver el precio del artículo.
Conectarse
Descripción
What could be nicer than moving your life outside when the first rays of sunshine arrive? It's even better if you have an outdoor table for your sundowner.
- Rectangular outdoor side table in grey steel and with an attractive wood look
- Makes all your summer dreams come true, because this table for the balcony, terrace and garden offers space for drinks, snacks and your suntan lotion
- Can be brought close up: thanks to the frame, the outdoor table fits over the recliner and the bench
- Timelessly modern styling in steel-grey colouring combined with an attractive wood look
- And if there's room for more: matching recliners in the form of a recamière and the Happy Day corner seating group are available from the shop
Dimensiones/ Peso (sin embalaje)
| Altura | 49.5 cm |
| Anchura | 35 cm |
| Profundidad | 32 cm |
| Peso | 2.23 kg |
| Volumen (empaquetado) | 0,07 m³ |
Información sobre el producto
| Color: | Gris, Natural, Negro |
|---|---|
| Details: | Gartenmöbelsortiment, capacidad de carga máxima, grosor del plato, montado |
| Imprimir catálogo: | Soporte: Aluminio recubierto con polvo, Tablero:, 15 mm grosor del plato, 15 kg capacidad de carga máxima, montado, |
| Especiales: | En stock |
| Habitación: | Outdoor |
| Serie: | Happy Day |
| Temporada: | Saison2020-1 |
| Tendencias: | Modern Times |
| Tendencias 2: | Mix and Match |
| Topic: | Wild Summer |
Valoraciones
0 de 0 valoraciones
Durchschnittliche Bewertung von 0 von 5 Sternen
Conectarse