Inicie sesión con su cuenta de usuario para ver el precio del artículo.
Conectarse
Descripción
This cuddly blanket redefines the term “feel-good moment”. Its fluffy front side nestles gently against the skin and provides cozy warmth - perfect for relaxing evenings on the sofa. The soft microfiber reverse completes the comfort experience. Its versatility makes it a real all-rounder in the interior: as a cozy throw on the sofa for extra comfort or as a decorative element on the bed for a homely atmosphere. This throw blends harmoniously into both modern and classic interiors and adds a cozy, stylish touch to any room.
- Large faux fur blanket in grey, 2 x 150 x 200 centimeters (h/w/d)
- The fluffy front is particularly soft and keeps you nice and warm
- The cool dark gray complements elegant, Scandinavian and industrial furnishing styles and sets subtle accents
- Pleasantly soft back made of 100% polyester microfiber
- A cuddly blanket is inviting and gives every living area an extra dose of coziness
Dimensiones/ Peso (sin embalaje)
| Altura | 2 cm |
| Anchura | 150 cm |
| Profundidad | 200 cm |
| Peso | 3.32 kg |
| Volumen (empaquetado) | 0,10 m³ |
Información sobre el producto
| Color: | Gris |
|---|---|
| Details: | limpieza en seco |
| Imprimir catálogo: | 100 % Poliéster, limpieza en seco |
| Especiales: | En stock |
| Serie: | Mika |
| Temporada: | Saison2025-1 |
| Topic: | Valentines Day |
Valoraciones
Conectarse