Inicie sesión con su cuenta de usuario para ver el precio del artículo.
Conectarse
Descripción
This stylish blanket creates a cozy living oasis with its playful pattern and fine fringed edges. It gives every room a warm atmosphere and invites you to relax. The easy-care material is particularly practical, remaining fresh and soft even with frequent use. Perfect as a colorful highlight on the sofa or as a decorative accent in the bedroom, the textile accessory can be wonderfully combined with modern or cozy furnishing styles. This turns any retreat into a feel-good place full of charm and comfort.
- Soft blanket with abstract motif in orange, 1 x 170 x 130 centimeters (H/W/D)
- Abstract faces and warm, inviting colors set aesthetic accents on the sofa, armchair or bed
- The fine fringed edge creates a harmonious overall look and a pleasant feel
- This bedspread gives every living area an extra dose of cosiness
- Particularly practical: the blanket is suitable for machine washing up to 40 °C
Dimensiones/ Peso (sin embalaje)
| Altura | 1 cm |
| Anchura | 170 cm |
| Profundidad | 130 cm |
| Peso | 0.62 kg |
| Volumen (empaquetado) | 0,06 m³ |
Información sobre el producto
| Color: | Amarillo, Marrón |
|---|---|
| Details: | lavado a mano, lavado a máquina |
| Imprimir catálogo: | 40 % Poliéster, 40 °C lavado a máquina, lavado a mano |
| Especiales: | Deals, En stock |
| Habitación: | Salón |
| Serie: | Artface |
| Temporada: | Saison2024-2 |
Valoraciones
Conectarse