Inicie sesión con su cuenta de usuario para ver el precio del artículo.
Conectarse
Descripción
Bright, large, abstract murals have a powerful effect as works of art on the wall. They attract attention, have a sensual and invigorating effect. Thanks to their size, they can immediately give a room a new look and create an atmosphere of dynamism and energy. Their abstract shapes and colours offer room for interpretation and stimulate the imagination, making them fascinating topics of conversation.
- Abstract canvas painting in pink and blue, 75 x 55 x 3.5 centimetres (H/W/D)
- Modern and abstract wall mural that stands out thanks to its high-gloss finish
- The bright image motif is stretched over a solid wood frame
- The frameless wall art from the Tendency series is handmade
- Picture hooks are already mounted on the back for easy wall mounting
Dimensiones/ Peso (sin embalaje)
| Altura | 75 cm |
| Anchura | 55 cm |
| Profundidad | 3.5 cm |
| Peso | 1.05 kg |
| Volumen (empaquetado) | 0,03 m³ |
Información sobre el producto
| Color: | Rosa |
|---|---|
| Details: | vertical |
| Imprimir catálogo: | Tela: Algodón (lona), Frontal: Poliresina, Abeto Tablero de fibra densidad media Acabado natural, para montaje en pared vertical |
| Especiales: | En stock |
| Habitación: | Salón |
| Serie: | Tendency |
| Temporada: | Saison2025-2 |
Valoraciones
Conectarse