Inicie sesión con su cuenta de usuario para ver el precio del artículo.
Conectarse
Descripción
This artistic lighting object inspires the imagination: the milky, glass shades float like large molecules around the graphic frame, and every observer will see something unique in this unusual lamp. This means that the biggest design goal has already been achieved: anything but boring! And in this case, the lamp also provides cozy, warm light.
- Large pendant light in greige with 14 lampshades, 130 x 150 x 28.5 centimeters (H/W/D)
- The spherical light fixtures encircle the hanging lamp in modern, greige and create a sleek, stylish look
- The milky lampshades provide a softly diffused light that harmoniously illuminates the room
- Placed above dining tables, kitchen islands or counters, the slim luminaire provides elegant and uniform lighting
- 230 V, G9 socket, number of bulbs 6, max. 9 watts, bulbs not included, bulbs replaceable
Dimensiones/ Peso (sin embalaje)
| Altura | 130 cm |
| Anchura | 150 cm |
| Profundidad | 28.5 cm |
| Peso | 4.1 kg |
| Volumen (empaquetado) | 0,12 m³ |
Información sobre el producto
| Color: | Beige, Gris |
|---|---|
| Details: | baldaquín, cobertura textil, extras, hecho a mano, largo del cable, parcialmente desmontado, tulipas |
| Imprimir catálogo: | Pantallas: Vidrio Recubierta, Baldaquín: Acero pulverizado, Barra: Acero pulverizado, 90 cm largo del cable, 10 cm Ø tulipas, 12 cm Ø baldaquín, hecho a mano, cable cobertura textil, parcialmente desmontado, |
| Especiales: | En stock, PRIMA |
| Serie: | Scala Balls |
| Temporada: | Saison2025-1 |
Valoraciones
Conectarse