Inicie sesión con su cuenta de usuario para ver el precio del artículo.
Conectarse
Descripción
If you want to experience a touch of holiday in your own four walls, this LED floor lamp is a good place to start. The real ostrich feathers in striking green form a natural and feather-light lampshade. A pleasant light shines from the centre, almost as if the sun were smiling at you through the leaves of a palm tree on Malibu Beach. Golden standard lamps go wonderfully well with expansive sofas in a velvet look.
- A 165cm tall floor lamp made of metal and with real ostrich feathers
- The designer standard lamp in gold and green is a real on-trend piece
- Spreads relaxed jungle vibes next to the living area
- Modern lamps like this one fit into any interior style
- 1 x E27, max. 35 W, bulb not supplied
Dimensiones/ Peso (sin embalaje)
| Altura | 165 cm |
| Anchura | 90 cm |
| Profundidad | 90 cm |
| Peso | 3.4 kg |
| Volumen (empaquetado) | 0,03 m³ |
Información sobre el producto
| Color: | Oro, Petróleo (azul-verde), Turquesa, Verde |
|---|---|
| Details: | cobertura de plástico, extras, interruptor de pie, largo del cable |
| Imprimir catálogo: | : Aceron recubierto de latón, : Aceron recubierto de latón, 100 %, 180 cm largo del cable, interruptor de pie, cable cobertura de plástico, |
| Serie: | Feather Palm |
| Temporada: | Saison2022-1 |
| Topic: | Christmas, Spring Selection, Wild Summer |
| Calendario de marketing: | Agosto, Octubre, Diciembre |
Valoraciones
Conectarse