Inicie sesión con su cuenta de usuario para ver el precio del artículo.
Conectarse
Descripción
A design statement with elegance and character! This stylish table lamp combines elegant silver with deep blue and creates sophisticated lighting accents. The lampshade made of refined glass provides atmospheric lighting, while the three-legged metal frame with a brass finish adds stability and glamor. Whether as a stylish bedside lamp or a decorative highlight on sideboards and side tables, it blends effortlessly into modern and classic interiors. Particularly expressive in combination with velvet, dark wood and silver accessories!
- Table lamp in silver and dark blue, 146 x 52 x 52 centimeters (H/W/D)
- The exclusive lampshade made of galvanized glass creates a harmonious design and provides pleasant lighting
- The 3 metal feet in silver ensure a stable stand and are coated with brass
- The stylish table lamp provides soft, atmospheric light and is ideal as a bedside lamp
- 230 V, socket E27, number of bulbs 1, max. 40 watts, bulbs not included, bulbs replaceable
Dimensiones/ Peso (sin embalaje)
| Altura | 43 cm |
| Anchura | 30 cm |
| Profundidad | 30 cm |
| Peso | 1.5 kg |
| Volumen (empaquetado) | 0,05 m³ |
Información sobre el producto
| Color: | Azul |
|---|---|
| Details: | cobertura de plástico, con cable, desmontado, extras, largo del cable, parcialmente desmontado, tulipas |
| Imprimir catálogo: | Aceron recubierto de latón, Vidrio Galvanizado, 220 cm largo del cable, 25 cm Ø tulipas, interruptor de palanca con cable, cable cobertura de plástico, desmontado, parcialmente desmontado, |
| Especiales: | En stock, PRIMA |
| Serie: | Sphere |
| Temporada: | Saison2025-1 |
Valoraciones
Conectarse