Inicie sesión con su cuenta de usuario para ver el precio del artículo.
Conectarse
Descripción
A glamorous appearance with a wow effect - this table lamp brings a touch of glamour to any room with its golden finish. Five round glass bodies float elegantly around the delicate frame, creating an interplay of light, reflection and shape. The semi-transparent spheres create a warm, atmospheric glow - perfect for bathing living rooms or bedrooms in a soft light. On sideboards, bedside cabinets or in the entrance area, it attracts everyone's attention. It looks particularly elegant in combination with dark surfaces, velvet textiles or marble elements. A luminous design object with character.
- Modern table lamp with 5 glass shades in gold, 53.5 x 22 x 22 centimeters (H/W/D)
- Five round luminaires sweep around the slender steel frame with a shiny gold finish
- Semi-transparent with a shiny gold finish, the 5 glass globes provide pleasant lighting
- Works perfectly as a stylish bedside lamp or as a modern light source in the hallway or living room
- 230 V, bulb type LED, G9 socket, number of bulbs 5, max. 11 watts, bulb not included, bulb replaceable
Dimensiones/ Peso (sin embalaje)
| Altura | 53.5 cm |
| Anchura | 22 cm |
| Profundidad | 22 cm |
| Peso | 1.8 kg |
| Volumen (empaquetado) | 0,05 m³ |
Información sobre el producto
| Color: | Oro |
|---|---|
| Details: | cobertura de plástico, extras, parcialmente desmontado, tulipas |
| Imprimir catálogo: | Barra: Acero pulverizado, Base: Acero pulverizado, Pantallas: Vidrio Recubierta, Elementos decorativos: 10 cm tulipas, cable cobertura de plástico, parcialmente desmontado, |
| Especiales: | En stock |
| Habitación: | Oficina |
| Serie: | Scala Balls |
| Temporada: | Saison2025-2 |
| Tendencias: | Elegance |
| Tendencias 2: | Elegance – Glam |
Valoraciones
Conectarse